تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / باتری آذر / نمایندگی فروش باتری آذر در تهران | شرکت آذر باتری

نمایندگی فروش باتری آذر در تهران | شرکت آذر باتری

باتری خودرو یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های یک خودرو محسوب می گردد. نمایندگی های مختلفی در خصوص فروش باتری آذر وجود دارند که در شهر های ایران پراکنده شده اند.نمایندگی فروش باطری آذر با قیمت آذر باتری به روز انواع باتری ماشین با گارانتی شرکت آذر و با برند باتری لیدر آذر عرضه می شود.

امروزه دیگر کسی به دنبال نمایندگی ها در کوچه و پس کوچه های شهر نیست. بلکه با یک جست و جوی ساده در اینترنت به هدف خود دست می یابد.

شرکت آذر باتری ارومیه دارای مجهز ترین و با کیفیت ترین آزمایشگاه ها و همچنین متخصصان خبره در حوزه تولید باتری می باشد. این شرکت، باتری هایی با کیفیت و طول عمر بالا تولید کرده و همواره سعی در جلب نظر مشتریان داشته است.

فروش باتری آذر

نمایندگی فروش باتری آذر در تهران با ایجاد یک وب سایت جهت رفاه حال مشتریان، این امکان را می دهد تا خریداران باتری آذر تنها از طریق تماس با کارشناسان این مجموعه، محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

 

خصوصیات و محصولات باتری آذر

شرکت آذر باتری در زمینه تولید انواع باتری خودرو های سبک و سنگین فعالیت دارد. این شرکت که باتری های خود را با نام آذر باتری تولید می کند، باتری هایی با انواع آمپر های مورد نیاز برای خودرو های مختلف را عرضه می کند.

فروش باتری آذر

محصولات باتری آذر در زیر به صورت دسته بندی شده برای شما قرار گرفته شده است:

باتری هایی برای خودرو های سبک:

 • ۱۲ V   ۵۰ AH  SEALED
 • ۱۲ V   ۵۵ AH
 • ۱۲ V   ۶۰D AH
 • ۱۲ V   ۶۶ AH
 • ۱۲ V   ۷۰ AH
 • ۱۲ V   ۸۸ AH
 • ۱۲ V   ۹۰ AH

باتری هایی برای خودرو های سنگین:

 • ۱۲ V   ۶۶ AH SEALED
 • ۱۲ V   ۱۰۰ AH
 • ۱۲ V   ۱۲۰ AH
 • ۱۲ V   ۱۵۰ AH
 • ۱۲ V   ۱۷۰ AH
 • ۱۲ V   ۱۸۰ AH
 • ۱۲ V   ۲۰۰ AH
 • ۱۲ V   ۲۲۵ AH

 فروش باتری آذر

قیمت فروش باتری آذر در تهران

شرکت آذر باتری در سال ۱۳۷۷ فعالیت خود را در زمینه تولید باتری های با کیفیت آغاز کرد. این مجموعه ابتدا با تولید ۵۰۰۰۰ باتری و سپس ۸۰۰۰۰۰ باتری در سال، به کار خود توسعه داد.

نمایندگی فروش باطری آذر، و خرید باتری فرسوده در زمینه فروش عمده باتری فعالیت می کند. این نمایندگی انواع باتری های خودرو های سبک و سنگین را که توسط شرکت آذر باتری تولید می شوند، با کیفیت مناسب و حمل و نقل سریع به دست خریداران می رساند.

قیمت فروش باطری آذر با توجه به خودرو موردنظر و حجم خریداری شده متفاوت می باشد. این مرکز بر روی فروش عمده باتری آذر تمرکز داشته و سعی دارد تا بتواند نظر مشتریان و خریداران باتری را به سوی خود جلب کرده و راه را برای تاجران و خریداران باتری هموار کند.

نمایندگی آذر باتری در کرج

نمایندگی آذر باتری در کرج

شرکت بزرگ و مطرح آذر باتری ارومیه با اعطای نمایندگی فروش محصولات خود در سراسر کشور ، شبکه توزیع وسیع انواع باتری ماشین سبک و باتری ماشین سنگین را ایجاد کرده است. قیمت محصولات آذر باتری در نمایدگی آذر باتری در مازندران با نمایندگی باتری سولیفان تهران می تواند متفاوت باشد.

انواع محصولات آذر باتری در نمایندی آذر باتری در کرج و سایر مراکز استانها قابل خرید عمده باتری است. شاید قیمت آذر باطری ارومیه همه نمایندگی فروش باطری آذر در کشور کمتر باشد و قیمت آذر باطری به روز در این استان می توان خرید کرد.قیمت آذر باطری ویگور در نمایندگی آذر باتری اصفهان نیز مثل نمایندگی آذر باتری در کرج باتری ارزان است.

قیمت آذر باطری به روز

قیمت آذر باطری به روز

آیا می توان قیمت آذر باطری به روز از فروشگاه اینترنتی فروش باطری آذر می توان استعلام نمود؟. قیمت آذر باطری ویگور درنمایندگی فروش آذر باتری چقدر با قیمت باتری سولیفان تفاوت دارد. آیا دلیل این تفاوت اختلاف در گارانتی آذر باتری است.

شایان ذکر است گارانتی انواع محصولات آذر باتری 12 ماه است که البته برای باتری ماشین سنگین 6 ماه می باشد.شرکت آذر باتری با ارائه گارانتی بی قید و شرط در فروش محصولات خود توانسته است رقابت در فروش باتری ماشین را در کشور آغاز نماید و قیمت باتری سولیفان اتمی با قیمت باطری ویگور باتری این شرکت در مراکز فروش باتری مطرح می باشد.

قیمت محصولات آذر باتری

قیمت محصولات آذر باتری

انواع محصولات آذر باتری در بیشتر مراکز استانهای کشور و در نمایندگی فروش آذر باتری با قیمت باتری ارزان عرضه می گردد. برای خرید باتری آذر می بایستی بصورت اینترنتی یا با مراجعه حضور به نمایندگی فروش ابتدا قیمت آذر باطری ویگور را استعلام نمایید وسپس اقدام به خرید عمده باتری بفرمایید.
قیمت باتری سولیفان و شاید هم قیمت آذر باتری 60 آمپر به قیمت آذر باطری به روز در بازار فروش این محصول توسط نمایندگی فروش تعیین شده انجام می شود. معمولا بیشترین خریداران باتری آذر بصورت اینترنتی خرید می نمایند و البته با استعلام قیمت باطری ویگور باتری ماشین و لیست قیمت باتری یو پی اس که کیفیت مناسبی نیز دارد.

قیمت آذر باطری ارومیه

قیمت آذر باطری ارومیه

نمایندگی فروش آذر باتری در سراسر ایران واگذار شده است تا از امکان توزیع قیمت باتری با نرخ مناسب برای همه محیا گردد.قیمت باتری سولیفان و قیمت باطری ویگور باتری از قیمت آذر باطری 60 آمپر به نسبت بیشتر نیست . زیرا کیفیت این باتری ها یکی می باشد.

انواع محصولات آذر باتری با گارانتی آذر باتری و در دو نوع باتری ماشین سبک و باتری ماشین سنگین تولید می گردد . باتری تولیدی شرکت آذر باتری اتمی می باشد و این در کیفیت محصولات این شرکت تفاوت ایجاد نموده است . قیمت باتری سولیفان اتمی با قیمت باطری یاک آذر که از بهترین محصولات تولیدی این شرکت است را می توانید اینترنتی استعلام و خرید نمایید.

نمایندگی آذر باتری اصفهان

نمایندگی آذر باتری اصفهان

به دلیل به قیمت آذر باطری به روز در نمایندگی آذر اصفهان این باتری با لیست قیمت آذر باطری در تهران یکی است و به همین دلیل باتری آذر اصفهان پخش عمده انواع باتری ماشین با قیمت آذر باطری ویگور اصفهان را توانسته با محصولات آذر باتری در اختیار خود بگیرد.
انواع محصولات آذر باتری اصفهان با اعلام گارانتی و خدمات به موقع توانسته است با شرکت سپاهان و شرکت برنا باتری رقابت نماید هر چند کیفیت آذر باتری در مقایسه با این شرکت ها مناسب هم است . نمایندگی آذر باتری در اهواز نیز در برخی موارد باتری ماشین مورد نیاز را از نمایندگی آذر باتری اصفهان خرید عمده می نماید.

نمایندگی آذر باتری در مازندران

نمایندگی فروش آذر باتری در مازنداران و نمایندگی آذر باتری در کرج به لحاظ تعداد فروش باتری ماشین در سال رقابت نزدیکی دارند . فروش آذر باتری در مازندران به دلیل گردشگری بودن این استان و مصرف بودن باتری خودرو زیاد است .آذر باتری ارومیه قیمت مناسب و همچنین قیمت آذر باطری به روز توانسته فروش باطری آذر  را در مازندران افزایش دهد.

بیشتر باتری فروش مازندران لیست قیمت آذر باطری تهران را ملاک فروش خود قرار می دهند با این وجود قیمت محصولات آذر باتری مازندران رقابت است مثلا قیمت آذر باطری ویگور در مقایسه با قیمت همین محصول در تهران ، خیلی باتری ارزان تری است. انواع محصولات آذر باتری در مازندران عرضه می گردد و خرید اینترنتی از تهران نیز برای مازندران انجام و ارسال می شود.

قیمت باطری تابان

قیمت باطری تابان

قیمت باطری تابان در نمایندگی باتری تابان در ارومیه به فروش می رسد. قیمت باطری تابان ارزان و به صرفه برای تک فروشی است همچنین در مقایسه با آن می توان از قیمت باطری شاتم و قیمت باطری لیدر نام برد.

قیمت باطری ماشین بسته به نوع خودرو و نوع باتری ایرانی و باطری خارجی کیفیت و قیمت متفاوتی دارد.خیلی از باتری ایرانی با کیفیت و گارانتی معتبر مثل قیمت باطری اوربیتال و قیمت باطری برنا کاملا قابل رقابت با باتری ماشین کره ای است . در این میان قیمت باطری اتیمک سپاهان نیز همانند قیمت باطری کابوک ، باتری ماشین ارزان و با کیفیت است .

شرکت دانش بنیان هوشمند الکترونیک نیکان سفارش ساخت تجهیزات وارداتی شما را پذیرا می باشد..].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دفتر فروش باطری آذر در تهران

باطری آذر یکی از تولیدات شرکت آذر باطری است که از سال ۱۳۷۷ فعالیت خود …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان