تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز فروش باتری فرسوده | قیمت روز باتری اسقاطی

مرکز فروش باتری فرسوده | قیمت روز باتری اسقاطی

مرکز فروش باتری فرسوده مرکزی است که عرضه کننده انواع باتری های دست دوم و کارکرده می باشد. امروزه مراکز زیادی هستند که در زمینه خرید انواع باتری اسقاطی خودرو فعالیت می کنند. باتری یکی از وسایل ضروری و حیاتی در خودروست که نیروی محرکه آن به شمار رفته و انرژی لازم برای حرکت خودرو را فراهم می سازد. امروزه صنعت خرید ضایعات باتری و باتری های فرسوده به یکی از انواع صنایع پر سود در تمام نقاط جهان تبدیل شده است. شرکت های زیادی هستند که به صورت تخصصی فقط در این زمینه مشغول به کار می باشند. هر باتری خودرو عمر مفیدی دارد که پس از آن دیگر باتری قابل استفاده نخواهد بود و تنها در پروسه تولید باطری های جدید یا صنایع دیگر کاربرد خواهد داشت.

مرکز فروش باتری فرسوده | قیمت روز باتری اسقاطی

مرکز خرید انواع باتری خودرو مستعمل

مرکز خرید انواع باتری خودرو مستعملباتری یکی از وسایل ضروری و حیاتی در خودروست که نیروی محرکه آن به شمار رفته و انرژی لازم برای حرکت خودرو را فراهم می سازد. امروزه صنعت خرید ضایعات باتری و باتری های فرسوده به یکی از انواع صنایع پر سود در تمام نقاط جهان تبدیل شده است.

شرکت های زیادی هستند که به صورت تخصصی فقط در این زمینه مشغول به کار می باشند. هر باتری خودرو عمر مفیدی دارد که پس از آن دیگر باتری قابل استفاده نخواهد بود و تنها در پروسه تولید باطری های جدید یا صنایع دیگر کاربرد خواهد داشت.

این شرکت ها دارای فعالیت های گوناگونی بوده و باتری های خریداری شده را در کارخاه خرد نموده و مواد داخل آن یا قاب باطری در پروسه تولید باتری جدید به کار گرفته می شود. مراکز خرید و عرضه باتری فرسوده به بازیافت انواع باتری های اسیدی و اتمی پرداخته و بسیاری از تعمیر گاه ها و فروشگاه ها اقدام به خرید و بازیافت باتری ماشین می نمایند.

دلایل خرید باتری های فرسوده خودرو

دلایل خرید باتری های فرسوده خودروباتری یکی از قطعات اصلی خوردوست که در دو نوع:

 • باتری های اسیدی
 • باتری های اتمی

در بازار وجود دارند. بازیافت باتری فرسوده امروزه یکی از مشاغل پر سود به شمار می رود که این کار توسط شرکت ها یا کارخانجات یا تعمیر گاه های خودرو صورت می گیرد. از باتری فرسوده برای ساخت:

 • باتری های جدید
 • بازیافت سرب داخل آن
 • استفاده در صنایع دیگر
 • استفاده مجدد از قاب باتری

استفاده می شود. در زمان خرید یکی از معیار هایی که مورد توجه خریداران است، وزن باتری است. به طور معمول هر چه وزن انواع باتری فرسوده ماشین بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.

بنابراین همان طور که ملاحظه می شود، این صنعت با افزایش تعداد خودرو هایی که تولید می شود نیز رو به گسترش است و بهترین باتری فرسوده توسط شرکت هایی که به صورت حرفه ای به این کار مشغول می باشند، خریداری می شود.

کارخانه بازیافت باتری های داغی خودرو

کارخانه بازیافت باتری های داغی خودروباتری داغی نام دیگر همان باتری های فرسوده است که پس از فرسوده شدن توسط کارخانجاتی که در امر بازیافت خودرو هستند خریداری می شوند.

این کارخانجات در امر خرید باتری های داغی فعالیت دارند و دارای واحد خرید هستند که از مراکز مختلف این باتری ها را خریداری کرده و تامین می کنند. داخل هر باتری ماشین، سرب وجود دارد که یکی از عواملی که در قیمت گذاری آن تاثیر گذار می باشد، مقدار سرب داخل آن است.

این کارخانجات باتری های خریداری شده را به نحو صحیحی نگهداری و ذخیره می نمایند تا از وزن سرب داخل آن کاسته نشود. این امر به دلیل خطرات زیست محیطی سرب نیز می باشد و بنابراین عمل نگهداری این ضایعات طبق اصول خاص خود صورت می گیرد.

این ضایعات در کارخانجات مربوطه خرد شده و در فرایند های جدید و ساخت باتری های نو از آنها به طور مجدد استفاده می شود.

لیست قیمت باتری های اسقاط و فرسوده

لیست قیمت باتری های اسقاط و فرسودهعوامل چندی بر قیمت باتری های فرسوده و اسقاطی تاثیر گذار می باشند. در واقع قیمت باتری داغی ارتباط مستقیمی با:

 • وزن باتری و آمپر آن دارد. هر چه وزن باتری بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر است.
 • مقدار سرب داخل باتری نیز از دیگر عوامل موثر است که اساس خرید باتری فرسوده مقدار سرب داخل آن است.
 • شرایط بازار
 • نرخ ارز

دارد. بنابراین هر کدام از عوامل ذکر شده تاثیر مستقیمی بر قیمت باتری دارد. عامل دیگری که آن هم می تواند عاملی قوی در این زمینه به شمار آید، مقدار و حجم خرید است. هر چه مقدار باتری خریداری شده بیشتر باشد، به طور حتم در مورد قیمت خرید آن می توان تخفیف های بیشتری گرفت. بسیاری از خریداران با ارائه خدمات مختلف مانند ارسال رایگان و عدم دریافت هزینه های حمل و نقل خرید این کالا را از فروشندگان متقبل می شوند.

خریدار عمده باتری های مستعمل و اسقاطی

خریدار عمده باتری های مستعمل و اسقاطیفروش باتری اسقاطی و مستعمل توسط خریداران آنلاین در اینترنت صورت می گیرد. برخی از این فروشگاه ها باتری خودرو را به بالا ترین قیمت ممکن خریداری کرده و برخی از خریداران هزینه حمل و نقل را نیز از فروشنده دریافت نمی کنند و حتی ممکن است خود به محل فروشنده آمده و به خرید باتری بپردازند.

عده ای دیگر از خریداران باتری، صاحبان کارخانجات و شرکت هایی هستند که از باتری های فرسوده برای ساخت مجدد باتری استفاده می کنند. سرب داخل باتری ها مهمترین عاملی است که این شرکت ها به خرید باتری اسقاطی می پردازند. این سرب دارای قیمت خاصی است که هر چه مقدار سرب یک باتری بیشتر باشد، قیمت باتری فرسوده نیز متعاقب آن افزایش خواهد یافت.

بنابراین خرید و فروش باتری مستعمل خودرو به صورت حرفه ای توسط گروه هایی صورت می گیرد که در این زمینه فعالیت می کنند و به خرید باتری فرسوده ارزان می پردازند.

خرید و فروش باتری داغی در سراسر کشور

خرید و فروش باتری داغی در سراسر کشورشرکت هایی هستند که کار خرید و فروش باتری داغی در کشور را بر عهده دارند. کسانی که قصد فروش باتری داغی را دارند بهتر است شرکت هایی را شناسایی کنند که تحویل باتری و هزینه حمل و نقل را خود بر عهده می گیرند.

این شرکت ها برای بارگیری از محل هزینه ای دریافت ننموده و معمولا باتری را به قیمت روز و به صورت نقد خریداری می کنند. بنابراین کسانی که تعداد زیادی از این کالا را در اختیار دارند، می توانند با این شرکت ها تماس گرفته و از آنها جهت دریافت قیمت روز باتری فرسوده و داغی و نحوه ارسال اطلاعات لازم را دریافت دارند.

خرید و فروش اینترنتی این اجناس نیز در فروشگاه های آنلاین انجام می شود و کسانی که تمایل به استفاده از این شیوه را دارند می توانند به وب سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کرده و خرید و فروش خود را انجام دهند.

عرضه عمده ضایعات باتری ماشین

عرضه عمده ضایعات باتری ماشینضایعات باتری ماشین از جمله کالا های پسماند به شمار می روند که در صورتی که کار مدیریت این پسماند ها و کنترل آنها به خوبی صورت نگیرد به دلیل داشتن سرب با خطرات زیست محیطی همراه خواهند بود.

از آن جا باتری خودرو دارای عمر مشخصی می باشد، بنابراین پس از فرسوده شدن و اتمام عمر مفید آن لازم است تا بازیافت شده یا به طور صحیح مدیریت شوند. سرب و فلزات دیگری نظیر قلع، آرسنیک، آنتیموان و برلیم که داخل باتری های ماشین وجود دارد، قابل بازیافت و بازگشت به چرخه اقتصادی است. به این منظور بازیافت این مواد باید طبق اصول بهداشتی صورت گیرد و با کمترین آسیب وارد شده به محیط زیست همراه باشد.

طبق تحقیقات انجام شده باتری های فرسوده قابلیت استفاده مجدد و شارژ دوباره را دارند و فلزات داخل آنها می توانند دوباره وارد چرخه صنعت شوند.

کارخانجات و شرکت هایی که در کار خرید عمده باتری فرسوده هستند این کالا را از عرضه کنندگان عمده آن خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهند.

فروشنده سرب باتری های فرسوده خودرو

فروشنده سرب باتری های فرسوده خودروسرب یکی از عناصر جدول تناوبی است که گروه چهارم و ردیف ششم از جدول تناوبی مندلیف را به خود اختصاص داده است. سرب یکی از فلزات اصلی تشکیل دهنده باتری های فرسوده می باشد که عمدتا به صورت آلیاژ و در ترکیب با فلزات دیگری چون:

 • روی، برلیم
 • آنتیموان، قلع و آرسنیک

در باتری خودرو به کار می رود. از این رو باتری های خودرو حاوی مقادیر زیادی فلز سرب و آلیاژ های آن می باشند که لازم است از آن خارج شده و در چرخه صنعت به طور مجدد مورد استفاده قرار گیرند.
قیمت سرب ضایعاتی را می توان از فروشندگان آن استعلام نمود. البته قیمت عمده فروشی و خرده فروشی سرب متفاوت است و خریدار باتری فرسوده لازم است در این مورد با فروشنده به توافق برسد.

امروزه روش های نوینی برای بازیافت سرب داخل باتری های خودرو ابداع شده است که با کمترین آسیب های زیست محیطی همراه بوده و از فن آوری هایی نوینی به این منظور در آنها استفاده شده است.

واردات باتری های فرسوده ماشین به کشور

واردات باتری های فرسوده ماشین به کشورواردات باتری فرسوده ماشین به کشور توسط شرکت های بازرگانی و وارداتی قطعات خودرو صورت می گیرد. باتری های فرسوده یکی از صنایع تبدیلی هستند که امروزه بسیاری از واحد های صنعتی به نوعی مرتبط با این صنعت می باشند.

کشور های صادر کننده این قطعه خودرو با بازاریابی و فروش در کشور های دیگر سعی در ارتقای کیفی خدمات خود دارند و به این سبب ممکن است تسهیلاتی را برای خریداران در نظر گیرند.

واردات باتری به کشور با نظارت سازمان گمرک و اداره بازرگانی کشور صورت می گیرد و آمار مربوط به آن را می توان از این واحد ها استعلام نمود. این باتری ها پس از ورود به کشور تحت بازیافت در کارخانجات قرار گرفته و از سرب و سایر فلزات درون آنها در صنایع تبدیلی استفاده و بهره برداری می شود. این صنعت در حال حاضر یکی از صنایع پر سود در کشور و دیگر کشور هاست که با ارزش افزوده زیاد همراه است.

سفارش اینترنتی انواع باتری داغی

سفارش اینترنتی انواع باتری داغی انواع باتری داغی و ضایعات باتری اصفهان را می توان از طریق اینترنتی سفارش داد. سفارش اینترنتی از بسیاری از سایت هایی که در حال حاضر در زمینه خرید و فروش ضایعات و قطعات کارکرده و دست دوم خودرو فعالیت دارند، به فروش می رسد.

در واقع صاحبان این سایت ها، شرکت هایی هستند که در کنار فروش از طریق فروشگاه های خود به فروش اینترنتی و خرید آنلاین باتری خودرو نیز می پردازند.

برخی از این شرکت ها در زمینه صادرات باتری داغی نیز فعالیت دارند و شرکت های آنها از طریق واحد های بازرگانی و طی مراحل اداری به صادرات باتری فرسوده می پردازند. این صنعت نه تنها در داخل کشور بلکه در دیگر کشور ها نیز از رونق خوبی برخوردار است و بازیافت باتری ups و سایر انواع باتری نیز در فهرست کار های این شرکت ها قرار می گیرد.

مرکز خرید ضایعات باتری در ایران

مرکز خرید ضایعات باتری در ایرانضایعات باتری در ایران توسط مراکز زیادی خریداری می شود. اگر چه که این صنایع ممکن است از دید افراد به دور باشد یا خیلی از افراد هیچ گونه آشنایی با صنایع تبدیلی نداشته باشند، در هر صورت صنعت خرید و فروش و تبدیل ضایعات باتری به صنایع و تجهیزات دیگر از جمله صنایع پر رونقی است که با ارزش افزوده زیاد همراه است.

این تجهیزات در انواع مختلف در مراکز خرید به چشم می خورند و کسانی که به خرید و فروش باتری های ضایعاتی می پردازند، نکات مورد نیاز برای بررسی کیفیت این باتری ها را در نظر دارند. باتری خودرو یکی از قطعات مصرفی آن است که دارای عمر مفید بوده و پس از این دوره دیگر عملا قابل استفاده نخواهد بود.

بنابراین در سال های اخیر در مراکز خرید و تبدیل باتری ضایعاتی به موادی قابل استفاده، روش های نوینی برای بازیافت ضایعات باتری ابداع شده است که با خطرات زیست محیطی کمتری همراه است و سرعت این کار را نیز به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده است.

نحوه بازیافت باتری اسقاطی ماشین

نحوه بازیافت باتری اسقاطی ماشیناولین گام برای توانایی و انجام عمل بازیافت باتری ماشین، در اختیار داشتن فضا و مکانی است که تجهیزات مناسب بازیافت داخل آن قرار داشته باشند تا بتوانند این عمل را به خوبی انجام دهند.

به این منظور هر یک از کارخانجات بازیافت باتری دارای مساحتی متفاوت هستند. باتری های فرسوده و اسقاطی جمع آوری شده در ماشین آلاتی ریخته می شوند که ذوب شده و فلزات و سرب داخل آنها خارج می شود. محصولات اصلی که از بازیافت باتری ماشین به دست می آید عبارت است از:

 • شمش سرب از ضایعات
 • اکسید سرب
 • گرانول بازیافتی پروپیلن

به طور کلی دو مرحله برای انجام بازیافت صورت می گیرد که عبارتند از:

 • خردایش مکانیکی طی فرایند الکتروشیمیایی
 • خردایش مکانیکی طی فرایند بازیافت شیمیایی

طی هر یک از این فرایند ها خمیری حاصل می شود که شامل سولفات سرب، اکسید سرب و دیگر مواد است و خمیر حاصله به شکل دوغاب از سرند جدا می شود.

مجموعه مراحل فوق خلاصه ای بسیار کوتاه از فرایند و نحوه بازیافت باتری های اسقاطی خودرو را نشان می دهد که در کارخانجاتی با وسعت متفاوت انجام می گیرد.

همچنین شما بزرگواران می توانید بمنظور کسب اطلاعات تکمیلی روی لینک زیر کلیک کنیدhttps://batterymaker.ir/

شرکت دانش بنیان هوشمند الکترونیک نیکان سفارش ساخت تجهیزات وارداتی شما را پذیرا می باشد..].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین فروشنده باتری فرسوده در ایران | مرکز تجارت و بازیافت باتری های اقساطی

بزرگترین فروشنده باتری فرسوده در ایران به صورت های مختلفی به فعالیت خود ادامه می دهد که این فروشندگان انواع باتری های فرسوده را با قیمت مقرون به صرفه به مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان