تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / باتری ماشین / فروش باتری خودرو نیکان با تخفیف ویژه | فروشگاه اینترنتی باتری ماشین

فروش باتری خودرو نیکان با تخفیف ویژه | فروشگاه اینترنتی باتری ماشین

باتری های ماشین، در واقع نقش زیادی در استارت زدن و راه اندازی سیستم برق خودرو، دارند. این محصول از باتری های قابل شارژ محسوب می شود و وظیفه ی تبدیل انرژی شیمیایی به الکتریکی را دارد. هدف اصلی این محصول، ایجاد نیروی استارت برای راه اندازی موتور است. باتری های اتومبیل معمولا ۱۲ ولتی بوده و ظرفیتی حدود ۶۰ آمپر دارند؛ که البته این ظرفیت می تواند متفاوت بوده و به عوامل مختلفی بستگی دارد. این محصول در دو نوع اسیدی و اتمی در بازار موجود می باشد. باتری های اسیدی قدیمی تر بوده ولی باتری های اتمی با تکنولوژی جدید ساخته شده اند و بسیار جدیدتر می باشند. باتری از قسمت های مختلفی تشکیل شده است، که به طور مفصل به آن خواهیم پرداخت. این محصول را با برند های متنوعی در بازار می بینید. یکی از باتری های مشهور در بازار خودرو، باتری نیکان می باشد. این محصول، از کیفیت خوبی برخوردار است و یک محصول نام آشنا، در صنعت قطعات اتومبیل می باشد. فروش باتری خودرو نیکان با تخفیف ویژه، در نمایندگی های برند نیکان، انجام می شود. با این مقاله همراه شوید، تا با انواع باتری و قسمت های مختلف آن آشنایی بیشتری پیدا کنید. همچنین در این مطلب، به چگونگی کارکرد باتری و راه های نگهداری بهتر از آن نیز، خواهیم پرداخت.

فروش باتری خودرو نیکان با تخفیف ویژه | فروشگاه اینترنتی باتری ماشین

کارخانه تولیدی باتری ماشین نیکان

کارخانه تولیدی باتری ماشین نیکانهمانطور که در مقدمه گفته شد باتری های خودروی موجود در بازار دو نوع هستند:

 • باتری های اسیدی
 • باتری های اتمی

باتری هایی که اغلب برای اتومبیل ها استفاده می کنند از نوع سربی اسیدی می باشند. این محصول از چند تیغه ی سربی درست شده است، که در یک محلول اسید سولفوریک رقیق شده، قرار دارد.

هر صفحه دارای قطب مثبت یا منفی می باشد. در صفحات با قطب منفی اکسید سرب قرار می گیرد و در صفحاتی با قطب مثبت خود فلز سرب قرار دارد.

همه ی صفحه های مثبت به یکدیگر متصل هستند. صفحات منفی هم به هم متصل اند. هنگامی که باتری به شبکه ی برق خودرو متصل می شود، عمل خالی شدن یا شارژ شدن مجدد آن، آغاز می شود.

در داخل باتری در واقع اسید ارتباط بین صفحات مثبت و منفی را ایجاد می کند و نوعی الکترولیت می باشد. این فرآیند انرژی زیادی را ایجاد می کند و مواد روی صفحات را به سولفات سرب تبدیل می کند.

در حین این واکنش، اکسیژن و هیدروژنی که آزاد می شوند، با هم ترکیب شده و تولید آب می کنند. در نتیجه ی این فرآیند صفحات مثبت، الکترون آزاد می کنند و صفحه های منفی آن ها را جذب می نمایند.

بدین ترتیب پتانسیل الکتریکی یا همان ولتاژ، در دو سر باتری ایجاد می گردد.

فروشگاه اینترنتی انواع باتری خودرو

فروشگاه اینترنتی انواع باتری خودرواین واکنش الکتروشیمیایی گفته شده، تا زمانی که باتری به بار الکتریکی متصل و داخل مدار باشد، به طور وسیعی ادامه می یابد.

 باتری های اسیدی خود به دو گروه تقسیم می شوند:

 • باتری کرانک
 • باتری Deep cycle

باتری کرانک که به آن استارت نیز می گویند، به این منظور طراحی شده است، که جریان عظیمی را در لحظه ی استارت، برای موتور ایجاد کند. این باتری صفحات نازک تری داشته و تعداد صفحات، در آن بیشتر است.

باتری های چرخه عمیق که همان معنای کلمه ی Deep cycle می باشد، در واقع از صفحات ضخیم تری برخوردارند و تعداد صفحات در این نوع باتری، از نوع اول کم تر می باشد. این محصول به منظور چندین بار پر شدن و خالی شدن جریان، طراحی شده است.

هر باتری سربی در واقع از سلول های سربی_اسیدی کوچکی ساخته شده است.

نمایندگی فروش باتری خودرو نیکان

نمایندگی فروش باتری خودرو نیکانباتری های اتمی یا سیلد کاملا جدید هستند و با تکنولوژی روز ساخته شده اند. در این نوع باتری نیز اسید وجود دارد اما به دلیل جنس صفحات، میزان اسید کاهش نمی یابد. این محصول نیز در ظرفیت های مختلف موجود می باشد و می تواند برای بسیاری از خودرو ها، استفاده شود.

این باتری پلمپ شده می باشد و صفحات داخل آن از قبل شارژ شده اند. این محصول مانند باتری های اسیدی، پیچی برای باز کردن و افزودن اسید ندارد و درپوش آن کاملا بسته است.

باتری های اتمی هم دارای صفحه هستند و الکترولیت می باشند. از جدید ترین نوع آن ها، باتری هایی هستند که با فناوری کلسیم_سیلور یا کلسیم_ کلسیم کار می کنند.

دو نوع گفته شده، از عمر طولانی تر و به طبع آن، قیمت بیشتری نسبت به دیگر باتری های اتمی، برخوردارند.

از مزایای باتری های اتمی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نیاز کمتر به بازدید شدن و تعمیرات نسبت به باتری های اسیدی
 • در آن آب مقطر وجود ندارد
 • امکان شارژ دوباره ی آن وجود دارد
 • قدرت استارت بالاتر
 • مقاومت بالا در برابر دشارژ شدن یا شارژ بیش از حد

در واقع جنس آلیاژی این باتری ها، باعث قدرت بالاتر در استارت و طول عمر بیشتر این محصولات، شده است.

مرکز پخش باتری نیکان در سراسر کشور

مرکز پخش باتری نیکان در سراسر کشوربازار باتری ماشین، همیشه فعال است و همواره فروش این محصول زیاد می باشد. همه ی باتری ها عمر مفیدی دارند و پس از پایان آن، باتری ممکن است، دچار مشکلاتی شود، که در نهایت باید یک محصول جدید را، جایگزین آن کرد.

هنگامی که می خواهید باتری خودرو جدید تهیه نمایید، ابتدا نوع باتری را مشخص کنید. همچنین به میزان بودجه ای که برای این کار در نظر دارید، توجه کرده و سپس انتخاب نمایید.

اگر در حال حاظر تصمیم دارید باتری جدیدی برای اتومبیل خود تهیه کنید، ما به شما محصولات نیکان را تصیه می کنیم. فروش باتری نیکان در بسیاری از مراکز انجام می شود.

این باتری از طول عمر بالا و مناسبی برخوردار است و به راحتی خراب نمی شود. شرکت نیکان سابقه ی زیادی در تولید باتری خودرو داشته و محصولات مرغوبی را وارد بازار می کند.

پیشنهاد ما این است که، یکبار از این محصول تهیه کنید، تا خودتان از نزدیک، کیفیت بالای آن را ببینید.

فروشنده انواع باتری ماشین ارزان قیمت

فروشنده انواع باتری ماشین ارزان قیمتقیمت باتری ارزان نیکان را، با مراجعه به نمایندگی های این محصول می توانید به راحتی، متوجه شوید. 

شرکت نیکان، تولید کننده ی انواع باتری ها و شارژر های صنعتی می باشد و مدت زیادی است که، در این زمینه فعالیت می کند. این کارخانه، از تجربه ی کافی در این بخش برخوردار است و محصولات بروز و مرغوبی را تولید می کند.

از بهترین مارک باتری ماشین، می توان به باتری نیکان اشاره کرد. البته در این بخش، برند های زیادی در کشور ما، فعال هستند، که در زیر به بهترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • باتری نیکان
 • صبا باتری
 • باتری سپاهان

حتما این نام ها را به وفور شنیده اید. شما به هر نمایندگی باتری ماشین که مراجعه کنید، انواع باتری های ایرانی و خارجی را به شما معرفی خواهد کرد.

اما شما با مطالعه ی این مقاله، محصولات برتر ایرانی را بهتر شناخته اید، و راحت تر می توانید انتخاب نمایید.

استعلام قیمت انواع باتری خودرو

استعلام قیمت انواع باتری خودروهنگام خرید باتری ماشین نیکان به اصل بودن آن توجه فرمایید. بهتر است به نزدیک ترین نمایندگی باتری نیکان، مراجعه و از آن جا خرید کنید تا از اورجینال بودن محصول، اطمینان پیدا کنید.

باتری ها طول عمر مشخصی دارند و هنگام خرید این محصول، حتما تاریخ تولید آن را بررسی کنید که نگذشته باشد. بعضی از شرکت ها بر روی محصولات خود گارانتی نیز  ارائه می دهند.

اگر باتری خود را از مکان معتبر خریداری کنید، در صورت خرابی آن، می توانید با برگه ی گارانتی به نمایندگی آن برند مراجعه کرده تا محصول را به صورت رایگان تعمیر نمایند و  شما مجبور به پرداخت هزینه های بیشتر نشوید.

باتری پژو نیکان بسیار پر فروش است. معمولا پژو و پراید از ماشین هایی هستند که در ایران، بیشتر خریداری می شوند و به طبع آن، فروش قطعات آن ها نیز بیشتر می باشد.

صادرات انواع باتری خودرو نیکان به عراق

صادرات انواع باتری خودرو نیکان به عراقباتری ماشین صادراتی همواره باید از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار باشد، تا بتواند در بازار جهانی با سایر محصولات رقابت نماید.
جالب است بدانید که باتری نیکان به کشور عراق و بسیاری از کشور همسایه صادر می گردد. در واقع همه ی محصولات شرکت نیکان، از درجه ی کیفی بالایی برخوردار هستند و قسمت زیادی از تولیدات این شرکت، به بخش صادرات اختصاص می یابد.

باتری ماشین ایرانی، همواره در دسترس عموم قرار دارد. هنگام انتخاب این محصولات، به تاریخ تولید آن، میزان ظرفیت و ولتاژ توجه فرمایید.

مثلا اگر خودرو ۴۰۵ است، باید حتما باتری مخصوص ۴۰۵ را خریداری نمایید. همچنین اگر خودرو شما به باتری مثلا ۷۴ آمپری احتیاج دارد، اگر باتری ای با ظرفیت کمتر خریداری کنید، زود خراب خواهد شد.

در انتخاب میزان آمپر باتری، اسیدی بودن یا اتمی بودن باتری مهم نمی باشد.

خریدار بهترین باتری ماشین ایرانی

خریدار بهترین باتری ماشین ایرانیقیمت باتری خودرو بسته به نوع باتری و ایرانی یا خارجی بودن آن، می تواند متفاوت باشد. مثلا باتری های خارجی، قیمت بالاتری نسبت به محصولات داخلی دارند.

در باتری های اتمی سطح اسید کاهش نمی یابد، بنابراین، این محصولات پلمپ هستند و درب آن ها باز و بسته نمی شود. این باتری ها نیاز به مراقبت ندارند و به دلیل جدیدتر بودن، امروزه بیشتر استفاده می شوند.

در باتری های اسیدی باید درب باطری برداشته شده و سطح اسید چک شود و در صورت پایین بودن آن، آب مقطر اضافه شود. این نوع باتری به مراقبت بیشتری احتیاج دارد.

باتری های اتمی عمر بیشتری نسبت به انواع اسیدی این محصول دارند.

در باتری های اسیدی ممکن است درب باتری باز شده و اسید، محیط خودرو را کثیف کند و یا حتی به قسمت های سیم کشی و بدنه ماشین، آسیب برساند. اما این موضوع در مورد باتری های اتمی اتفاق نمی افتد.

بهترین مارک باتری خودرو در بازار ایران

بهترین مارک باتری خودرو در بازار ایرانپس همانطور که گفته شد، باتری های اتمی بسیار تمیز تر بوده، نیاز به مراقبت نداشته و عمر طولانی تری نسبت به انواع باتری اسیدی دارند. با تمام این مزیت ها، خرید باتری های اتمی باصرفه تر به نظر می رسد.

هنگام خرید حتما گارانتی محصول را از فروشنده دریافت نمایید.

برای کارکرد بهتر باتری های اسیدی، همواره سطح اسید را کنترل کنید و اگر سطح آن کاهش یافته است، حتما به آن، آب مقطر اضافه نمایید. همچنین صفحات آن را تمیز کنید تا از سولفاته شدن آن جلوگیری نمایید.

سولفاته شدن، یکی از دلایل خراب شدن باتری های اسیدی و کاهش کارکرد آن ها می باشد.  سولفاته شدن به معنی آن است که، روی صفحات باتری سولفات سرب انباشته شود، که این موضوع باعث می شود، شارژ شدن یا خالی شدن باتری خودرو، به درستی صورت نگیرد.

ارسال انواع باتری ماشین به سراسر کشور

ارسال انواع باتری ماشین به سراسر کشورباتری خودرو، از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که به شرح زیر می باشد:

 • جعبه باتری
 • صفحات باتری
 • اسید سنج باتری یا هیدرومتر

قیمت باتری نیکان به نوع باتری ای که می خرید بستگی دارد. باتری های اتمی گران تر می باشند اما در طولانی مدت صرفه ی اقتصادی خواهند داشت.

 خوب است بدانید که، باتری هایی با آمپر های مختلف نیز، کمی تفاوت قیمت خواهند داشت.

اگر به دنبال باتری ماشین ارزان و در عین حال با کیفیت هستید، از باتری های نیکان برای خودروی خود، تهیه نمایید.

شرکت نیکان محصولاتش را با قیمت های مناسبی وارد بازار کرده است و با مراجعه به نمایندگی های آن، می توانید از انواع محصولات نیکان و قیمت هر یک از آن ها مطلع شوید.

خرید مستقیم باتری خودرو از کارخانه

خرید مستقیم باتری خودرو از کارخانهفروش عمده باتری، معمولا از درب کارخانه و شرکت تولیدی انجام می شود. برای خرید های عمده، بهتر است با یک شرکت یا کارخانه وارد مذاکره شوید و باتری را با قیمت مناسب تر و با تخفیف بیشتری خرید نمایید.

البته شرکت ها هم، از خرید های عمده استقبال می کنند؛ زیرا می توانند، مقدار زیادی از محصولات خود را به یکباره بفروشند. برای همین، معمولا روی خرید های عمده، درصد تخفیفی قرار می دهد، تا خریدار بیشتری را جذب نمایند.

این نوع تخفیف ها تنها به خرید های عمده اختصاص دارد و خرید های تکی یا جزئی را شامل نمی شود.

 برای اخذ نمایندگی باتری نیکان، باید به کارخانه ی نیکان مراجعه نمایید. آن ها از شما آدرس مغازه و میزان فروشی که دارید را، خواهند پرسید.

اگر مغازه ی شما در محل مناسب باشد و به خوبی دیده شود و از لحاظ فروش هم در سطح خوبی قرار داشته باشد، شرکت مورد نظر نمایندگی فروش را به شما خواهد داد.

آشنایی با انواع محصولات شرکت باتری خودرو نیکان

آشنایی با انواع محصولات شرکت باتری خودرو نیکانمعمولا کارخانه ها قبل از دادن نمایندگی فروش به یک شخص و مغازه، از آنجا بازدید کرده و محل را به دقت مورد بررسی قرار می دهند.

شرکت ها همچنین برای اینکه محصولاتشان بیشتر شناخته شود و به فروش رسد، نمایندگی فروش به مغازه های زیادی اعطا می کنند. البته باید بدانید که شرکت ها، معمولا دوست دارند نمایندگی خود را به مغازه هایی بدهند، که از نظر مکان و میزان فروش، در سطح بالایی باشد.

شما قیمت باتری های مختلف را، با سر زدن به چند مغازه، در شهر می توانید به دست آورید. اما جالب است بدانید که، امروزه انواع باتری خودرو با برند های مختلف، در سایت های معتبر به فروش می رسد.

پس با مراجعه به این سایت ها یا سایت های نمایندگی فروش باتری، می توانید از قیمت این محصولات اطلاع پیدا کنید و یا آن ها را خریداری نمایید.

شرکت دانش بنیان هوشمند الکترونیک نیکان سفارش ساخت تجهیزات وارداتی شما را پذیرا می باشد..].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

باتری ماشین زاهدان

باتری ماشین زاهدان نمایندگی رسمی صبا

باتری ماشین زاهدان نمایندگی رسمی صبا شرکت باتری ساز به خرید فروش باتری اتمی و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان