تولیدکننده دستگاه الکترونیکی
خانه / باتری زاگرس / باتری صبا قیمت مناسب باطری فروشی اتمی ماشین

باتری صبا قیمت مناسب باطری فروشی اتمی ماشین

باتری صبا با قیمت مناسب در باطری فروش اتمی ماشین در نمایندگی رسمی پخش باتری صبا با عرضه باتری اتمی ماشین با قیمت مناسب برای خودروهای سبک و سنگین باتری اسیدی و باتری اتمی عرضه می کند.خرید باتری با قیمت مناسب در مرکز پخش باتری صبا فراهم شده است.باتری صبا قیمت عمده باطری فروشی از باتری ساز بخواهید.

قیمت مناسب باطری صبا در باتری فروشی

  • واریان

  • ارمو

  • زاگرس

  • صدف

  • ویریسک

  • یوشو

چرا باتری زود خالی میشه ؟

تنها موجود زنده داخل یک اتومبیل باتری ماشین است . این فرقی ندارد که این باتری اتمی ماشین باشد یا باتری اسیدی خودرو باشد. بنا براین این موجود زنده در صورت نگهداری نامناسب از باتری خودرو و یا پایین بودن کیفیت باتری ماشین باعث کاهش عمر باتری و ایجاد این سوال که چرا باتری زود خالی میشه برای صاحب باتری ماشین را ایجاد می کند.بمنظور افزایش عمر باتری ماشین نکاتی جهت آموزش و کاهش هزینه نگهداری از خودرو و باتری به استحضار می رسد.

در باتری اتمی که فابریک ماشین باشد نیاز به مراقبت نداشته و کافیست چشمی روی باتری کنترل گردد در صورت سبز بودن باتری زنده است و خالی نمیشه .در صورتی که چشمی باتری مشکی باشد این به معنی دشارژ شدن و خالی بودن برق باتری است که در این مواقع می بایستی خودرو به روش باتری به باتری روشن و به مدت ۱۰ دقیقه با دور موتور بالای ۲۰۰۰ دور ، باعث شارژ شدن مجدد باتری ماشین می گردد. خرید باتری سیلد از باتری ساز جدید فابریک ماشین .درود بر شما .منتظر تماس شما هستیم.منبع:باتری ساز نیکان

 

شرکت دانش بنیان هوشمند الکترونیک نیکان سفارش ساخت تجهیزات وارداتی شما را پذیرا می باشد..].
تولیدی بازرگانی هوشمند الکترونیک نیکان
09129157603
09339122546
electronichvshmndnykan
nikancarservice@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده باتری

فروش عمده باتری صبا

شرکت صبا باتری با فروش عمده باتری در داخل و خارج کشور توانسته به خوبی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی نیکان